שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

האם נועה שיווק מסוגלת לספק מוצרים ייחודיים לפי דרישה?

נועה שיווק פועלת בענף הפצת המזון מזה למעלה מ-25 שנה. לאורך שנות פעילותנו צברנו קשרים ויצרנו שיתופי פעולה עם ספקי מזון מובילים בארץ ובחו"ל. לצד קטלוג עשיר שכולל יותר מ-3,000 פריטים אנו מסוגלים לספק מוצרים ייחודים לפי דרישה. לדוגמה, מוצרים אותנטיים, מוצרי פרמיום, מוצרים תוצרת חוץ, מוצרים ברמות איכות גבוהות ועוד.

האם נועה שיווק מספקת מוצרי פרמיום?

כן, בוודאי! נועה שיווק מספקת לשפים וטבחים מוצרי פרמיום על פי דרישה ובהתאם לסטנדרטים יוצאי דופן. היות שהחברה עובדת עם שפים וטבחים מהשורה הראשונה, צברנו ניסיון רב באיתור וייבוא מוצרי פרמיום על פי בקשת הלקוח.

האם קיימת אפשרות לייצר מוצרים בהתאמה אישית על פי מתכון ייחודי?

התשובה חיובית! נועה שיווק מסייעת ללקוחותיה לייצר תרכובות מזון בהתאמה אישית. אנו עובדים עם שפים אשר יכולים בעזרתנו לקבל מוצרי מזון על פי תרכובות ומתכונים ייחודיים שמפוקחים על ידי מהנדס מזון. זהו שירות ייחודי ורלבנטי במיוחד מבחינת אחידות למטבחים רשתיים עם מספר סניפים.

האם נועה שיווק מספקת ליווי מקצועי לעובדי מסעדה וטבחים?

כמובן! נועה שיווק עובדת עם מסעדות ועסקים בתחום המזון לא רק מבחינת אספקת מוצרים. אנו רואים בעבודתנו שליחות ומסייעים למסעדות ועסקים עם ליווי מקצועי, ייעוץ קולינארי ועוד. אנו עורכים הדרכות לטבחים ומלצרים, מקיימים סדנאות לגבי מוצרים שונים, עומדים בקשר ישיר מול בעלי המסעדות וזמינים לכל שאלה ובקשה. הליווי מסייע לייעל את העבודה ולשפר את תקציב ה-Food Cost מבחינת Value For Money.

האם יש אפשרות להזמין פריטים ממותגים?

כן, בוודאי! נועה שיווק מספקת מגוון מוצרים ממותגים לרבות מגבונים אישיים, מפיות, סוכרים, מלחים, שקיות נייר, שקיות ניילון, קרטונים לפיצה, פלייסמנטים, שקיות למאפים, נייר פרגמנט, מארזי סכו"ם, קופסאות BIO ועוד.

אלו פתרונות נועה שיווק מציעה לרשתות בנות מספר סניפים?

נועה שיווק עובדת עם שורה של רשתות בענף הקולינארי לרבות מסעדות, בתי מלון, עסקי קייטרינג ועוד. אנו מציעים מגוון פתרונות ויתרונות ללקוחות אלה. החל ממבחר מוצרים ממותגים, דרך עמידה עקבית בזמני שילוח ושינוע, וכלה במתן פתרונות אפקטיביים לשמירה על אחידות בכל סניפי הרשת. במקביל, החברה מייעצת עם ליווי קולינארי צמוד ומקיימת סדנאות לעובדים.

האם ניתן ליווי מקצועי לעסקי קייטרינג?

כן, בוודאי! כידוע, עסקי קייטרינג מתמודדים עם אתגרים לא פשוטים. במיוחד בתחילת דרכם אך גם כאשר החברה כבר ותיקה ובעלת שם. היות שתקציב ה-Food Cost בעסקי קייטרינג הוא קריטי להצלחה, והיות שכל אגורה קובעת, בנועה שיווק עומדים לצד הלקוח עם ליווי מקצועי ואין ספור פתרונות. לדוגמה, כיצד ניתן להקטין את עלות המנה, איך לנצל באופן מיטבי מוצרי מזון איכותיים, איך לשמור על שימוש נכון במוצרים נלווים (כמו מפיות או שקיות אריזה) וכדומה.

האם נועה שיווק עומדת בתקנים לשירות גופים ציבוריים?

כמובן! לקוחות אשר מספקים מענה לגופים ציבוריים נדרשים לעמוד במרכזים ובתקנים שונים. נועה שיווק מסייעת מבחינה זו בכך שהיא מציעה שירותי אספקת מזון בסטנדרטים בלתי מתפשרים ועוזרת ללקוח להתקשר עם גופים ציבוריים על פי מלוא דרישות המכרזים והחוק.

כיצד נועה שיווק מתנהלת במתן מכרזים?

נועה שיווק מסייעת ללקוחותיה לזכות במכרזים על ידי עמידה בכל התקנים הדרושים, הגשת הצעות מחיר מסודרות, הנפקת אישורים וכדומה. נועה שיווק עוזרת להגיש את המכרז בהתאם לכל הדרישות המחמירות ביותר ומסייעת במידת הצורך בניסוח ההצעה. מעבר לכך, שמה של נועה שיווק כחברת הפצת מזון אמינה וותיקה (עם גב כלכלי איתן) מחזק את ההצעה למכרז ומשפר סיכויי הזכייה.

כיצד נועה שיווק מנפיקה הצעות לקניינים?

נועה שיווק מנפיקה הצעות לקניינים בכל דרך אשר מתבקשת על ידי הלקוח. הצעות המחיר והתקשורת מול הקניינים נעשית על בסיס דו"חות מסודרים המאפשרים השוואת עלויות מול הצעות מתחרות, התחקות אחר תקציב העסק לאורך זמן וכדומה. ההצעות לקניינים יכולות להיות מונפקות על ידי מערכות מחשב והכל לטובת ייעול התהליך, עמידה בזמנים ומתן מענה מקיף וידידותי למשתמש.

מהו אופן קבלת ההזמנה?

נועה שיווק מספקת ללקוחותיה את מוצרי הזמן על בסיס עמידה מחמירה בלוחות זמנים ותוך היכרות עם מלוא האתגרים שרובצים לפתחו של העסק. לדוגמה, החברה לא מספקת מוצרי מזון באמצע הסרוויס אלא רק בשעות שנוחות ללקוח ובנקודות שמתאימות לו. אספקת המוצרים יכולה להיות במרכז ההזמנות של נועה שיווק או באמצעות סוכן לפי כל נקודת מכירה.

צור קשר


הודעתך נשלחה בהצלחה
 
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום